MÖBLER / Skåp & hyllor / Köksskåp 10985317
nr 1098 5317
Köksskåp
Skjutluckor, modell äldre, längd: 104 cm, djup: 34 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2017
kl 18:58:04
100 kr
Köksskåp
Kondition: slitage, skador
nr 1098 5317
Köksskåp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 27 mars 2017 |